סגור

נתקלים בבעיות בתצוגת האתר? נסו לפתוח אותו בדפדפן כרום

מידע כנסים
one page mobile menu holder, replaced by jQuery
תשתיות 2018
10/07/2018
15:00 - 08:00
מלון דיוויד אינטרקונטיננטל תל אביב
אודות הוועידה

 

מידע כנסים גאה להציג, בפעם ה-7 ברציפות את הוועידה השנתית לתשתיות ישראל אשר הפכה להיות האירוע השנתי המרכזי והחשוב ביותר בענף התשתיות בארץ.

השנה הוועידה בסימן 70 שנה לתשתיות ישראל ותכלול מתן במה לחברות שהחלו את דרכן בתקופת קום המדינה ומהוות גאווה לאומית נוסטלגית כמי שאחראיים על היסודות של המדינה, לצד חברות צעירות וחדשניות.  הוועידה תסקור את התפתחות התשתיות המרכזיות של מדינת ישראל- תחבורה, נדל"ן, אנרגיה, גז, נפט ומים לאורך השנים. תעסוק בפרויקטים מובילים בתחומים השונים, אלו שבביצוע ואלו העתידיים להשפיע על המשק הישראלי.

מנחה: מר נחמיה שטרסלר , הפרשן הכלכלי של הארץ וחדשות 2

  • במעמד: שר האנרגיה ד"ר יובל שטייניץ, על מדיניות משרד האנרגיה,
  • שר התחבורה מר ישראל כץ, על מדיניות משרד התחבורה ובכירי משרדם

מטרת הוועידה הינה קיום מפגש מקצועי ועסקי פורה בין הגורמים המשפיעים ביותר בענף ובה ישתתפו מעל ל-700 איש מהבכירים במשק, נציגות ממשלתית רחבה ומקבלי ההחלטות בענף התשתיות, שמגיעים להתעדכן בחידושים, באתגרים ובסוגיות בירוקרטיות מול הממשלה והרשויות, על ידי הרצאות מפי בכירי המשק והמשפיעים ביותר בענף ובשילוב פאנלים למתן תשובות.

לצד המליאה תתקיים תערוכה מרשימה של פתרונות מגוונים בתחום, במהלכה קהל המשתתפים יוכל להכיר מקרוב את נותני השירות המובילים בעולם התשתיות ליצירת הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה

חסויות ושיתופי פעולה
רכישת כרטיס לוועידה
כרטיס תוכן
300

כרטיס כניסה לוועידה
הכולל: תוכן בלבד (ללא א.צהריים)

כרטיס vip
400

כרטיס כניסה לוועידה
הכולל: תוכן + ארוחת צהריים עשירה בסיום