סגור

נתקלים בבעיות בתצוגת האתר? נסו לפתוח אותו בדפדפן כרום

ניהול
מאמרים

ביטוח אובדן כושר עבודה מקצועי

לקראת כנס היובל של מכון אדלר – יחסים, הדור הבא, שיתקיים בתאריך 15.11.16 בבית חיל האוויר בהרצליה בשיתוף מידע כנסים, שוחחנו עם טוביה צוק, המנכ"ל והבעלים של טיב קפיטל סוכנות לביטוח, על נושא חשוב לכל מטפל שלא תמיד מקבל את תשומת הלב הראויה לו – ביטוח אובדן כושר עבודה מקצועי.

למשתתפים בכנס שאינם מכירים אתכם – במה עוסקת סוכנות טיב קפיטל?

בטיב קפיטל קיימות מחלקות מקצועיות אשר עוסקות בכל סוגי הביטוח: ביטוח אחריות מקצועית (מחלקת חבויות), ביטוח קליניקה (מחלקת ביטוח רכוש), ביטוח אובדן כושר עבודה (מחלקת ביטוח חיים, בריאות, סיעוד) וכמובן הביטוחים המוכרים האחרים – רכב, דירה ועוד.

מה זה בעצם "ביטוח אובדן כושר עבודה מקצועי למטפלים"?

כל אדם עלול להיפגע מתאונה או לחלות במחלה שתמנע ממנו להמשיך לעבוד לתקופה קצרה או ארוכה. מי ישלם לו שכר עבודה בתקופה הזו? אם הוא רכש ביטוח, חברת הביטוח תשלם. אחרת, העובד יאלץ להסתפק במעט שיקבל מהביטוח הלאומי.

 למה זה חשוב דווקא למשתתפי ומשתתפות הכנס שלנו?

במקרה של אובדן כושר עבודה, העצמאים נמצאים בסיטואציה הקשה ביותר – אין להם ימי מחלה וחופשה שאותם הם יכולים לנצל ע"מ להמשיך לקבל שכר. עצמאי שנפגע חשוף לנזק כלכלי קשה מאוד ולקשיי פרנסה. כולנו מכירים את בקשות התרומה לאנשים שנפגעו ואין להם ביטוח. מי שרכש ביטוח מבעוד מועד לא יזדקק לעזרת הזולת ביום פקודה.

כל אדם עלול להיפגע מתאונה או לחלות במחלה שתמנע ממנו להמשיך לעבוד לתקופה קצרה או ארוכה. מי ישלם לו שכר עבודה בתקופה הזו? אם הוא רכש ביטוח, חברת הביטוח תשלם

האם לדעתך קיימת מודעות מספקת לנושא ביטוח אובדן כושר עבודה בקרב עצמאים בכלל, ובקרב פסיכולוגים ומטפלים בפרט?

מבדיקה מקיפה שעשינו, במסגרתה שאלנו עשרות רבות של פסיכולוגים – מתברר שלרבים אין כיסוי ביטוחי. יתרה מזאת – אצל מרבית הפסיכולוגים שרכשו ביטוח כזה, הגדרת העיסוק היא הגדרה כללית בלבד.

מדוע מומלץ לנוכחים בכנס להגיע למתחם הפגישות שלכם לפגישת ייעוץ עם נציג?

בפגישה אתנו נציג בפניכם את ההגדרה המקצועית הנכונה והמדויקת לעיסוק שלכם ונציע לכם מספר אפשרויות לכיסוי ביטוחי במחיר מתאים. בנוסף, תזכו להנחה על התעריף של חברת הביטוח.

כנס היובל של מכון אדלר יעסוק בהשפעתו של העידן הטכנולוגי על מערכות יחסים בבית, במשפחה, במקום העבודה ובמערכת החינוך. מהו הקשר בין טכנולוגיה ליחסים? כיצד יראו מערכות היחסים המשפחתיות, הזוגיות והמקצועיות בשנים הבאות עם התפתחות הטכנולוגיה? הכנס, בו יופיעו דוברים מן השורה הראשונה, מיועד לאנשי מקצוע מעולם הטיפול והייעוץ, אנשי חינוך, אנשי מש"א והדרכה בארגונים ועוד.

במסגרת הכנס יוקדש מתחם מיוחד לפגישות ייעוץ עם נציגים בכירים מחברת טיב קפיטל, ומשתתפי הכנס מוזמנים לקבוע איתם פגישה ללא עלות.

לקביעת פגישה ניתן לפנות למוקד הרישום בטלפון 6862*.

לאתר טיב קפיטל סוכנות לביטוח – לחצו כאן